Translate

Poznajmy się :)

niedziela, 20 marca 2016

Mój mąż jest gejem

Świat był iluzją

gej blog- Gej w mieście Oskar,
Zdjęcie: Opracowanie własne, zakaz kopiowania.


"Mój mąż jest gejem" w internecie aż roi się od tego typu tematów.
Od dłuższego czasu zastanawiałem się czy poruszyć ten temat. Postanowiłem jednak napisać coś od siebie po przeczytaniu wpisu na blogu pewnej kobiety która odkryła, że jej maż jest gejem.
Sytuacja jest bardzo prosta.

     Młodzi ludzie poznają się , zakochują się w sobie, wydawać by się mogło że wszystko jest w porządku, do czasu gdy mąż odchodzi mówiąc "jestem gejem,dłużej tak nie mogę"!, albo dziewczyna sama przez przypadek odkrywa jego tajemnice.
Na wyżej wspomnianym blogu aż roiło się od nienawiści do osób homoseksualnych. Pogarda wyrażana w obelgach "pedały", "cioty" "jesteście chorzy powinno Was się leczyć" itd. itd. .
Całkowicie rozumiem złość, ból tej kobiety, aczkolwiek  tej nienawiści już nie do końca.

    Krzywda kobiety, która jak to każdy z nas w związku podporządkowuje swoje życie dla partnera.
Snuje wspólne plany, często też rodzą dzieci, rezygnuje  z czegoś na koszt wspólnego życia, angażuje się w związek,może nawet (co można było przeczytać na owym blogu)cierpi z powodu oschłości ze strony partnera, braku pieszczot, seksu, doszukując się  w sobie winy, a później dowiaduje się że cały ich świat był iluzją, przykrywką dla niego by mógł ukryć przed światem swój homoseksualizm.

    W tym wszystkim już tak bardzo nie chodzi o utratę partnera  a bardziej o utratę części życia. Czasu którego się już nie odzyska, chwil w których wydawało nam się że jesteśmy szczęśliwi, a które były tylko grą, bądź też szans, czy odłożenie swoich indywidualnych planów , marzeń na koszt związku.

Blog tej kobiety ma za zadanie ostrzec inne dziewczyny przed takimi facetami-krypto gejami.
Dziewczyny opisują swoje doświadczenia, bądź zasłyszane , ale były tez tezy, że  jako MY geje robimy to świadomie, tworząc sekty, w których nawołujemy innych gejów  do małżeństw.

Wielu mężczyzn co jest oczywiste robią  to by ukryć swoją homo osobowość .
Aczkolwiek warto, a nawet trzeba zastanowić się dlaczego tak się dzieje ?.
Odpowiedź jest prosta-presja społeczeństwa, brak tolerancji.-wpis pt. CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI OBCY

    W Polsce wciąż jest problem by ustanowić wspólne prawo dla wszystkich w kontekście związków partnerskich.
Często Panowie decydują się na bycie z kobietą poprzez presję rodziców, którzy oczekują że ich synowie będą mieli dzieci a oni wnuki.
Społeczeństwo, które wciąż nie radzi sobie z akceptacją gejów i lesbijek. Mamy XXI wiek i bez względu na to czy to duże miasto, czy mała miejscowość, najgorzej jest na wsiach, spotykamy nietolerancję, wścibskość ze strony ludzi.
Na owym blogu aż roiło się od nienawiści do tych osób, co wydaje się być z jednej strony zrozumiałe,poprzez pryzmat krzywd jakie te kobiety doznały ale za czyn jednostki nie można posądzać całości !.

     Zamiast zastanowić się jak poradzić sobie z problemem szukając źródła, można było przeczytać tylko o zwalczaniu już po fakcie, o budowaniu agresji i nienawiści.
Tworząc taką nienawiść, doprowadzają własnie do tego że geje musza się ukrywać, zwyczajnie boją się być sobą, tworzą przez to  związki z kobietami .
Agresja, przemoc fizyczna i psychiczna z tym spotykają się młodzi geje  w swoich środowiskach jest na porządku dziennym.
 Przykładem może być samobójcza śmierć młodego chłopca, który był piętnowany za bycie sobą,sympatycznym i wrażliwym. Nieakceptowany nie  tylko przez kolegów ale również nie zrozumiany przez nauczycieli- wpis pt.SAMOTNOŚĆ,co w ostateczności doprowadziło do tragedii.
Takich sytuacji jest wiele.
Wciąż brak odpowiedniej edukacji w  szkołach, wciąż brak poważnych rozmów  publicznych na temat życia osób homo w Polsce i wciąż jesteśmy nietolerancyjnie a o wszystko jest efektem takich sytuacji.

       Gdyby społeczeństwo nauczyło się szacunku wzajemnego, interesowało się  życiem innych  tylko w sytuacji kiedy trzeba pomóc  tej osobie a nie ją  skrzywdzić, rzeczywistość była by inna, a skala małżeństw pod "przykrywkę" była by mniejsza.
Nie zwalczymy niczego jeśli będziemy swoją walką budować ten problem.

***
Krzywda wyrządzona tym kobietom nie jest dla mnie wytłumaczalna. Cały świat budowany na zafałszowanym gruncie. Wszystko co one tworzyły, wszystko  do czego się poświęcały było iluzją przykrywką to bardzo uprzedmiotowienie człowieka.

11 komentarzy:

 1. Nietolerancją społeczeństwa nie można tłumaczyć intencjonalnego niszczenia życia bliźniego.To wyszukane łajdactwo, które powinno być ...
  atka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz unikam oceny drugiego człowieka gdyż nie wiem co on czuł i czym sie kierował robiąc to co robi.
   Sam jestem gejem który wychowywał sie w małej miejscowości , który był tez czasem wyśmiewany i nierozumiany , a nawet tok temu moja mama pytała o wnuki z mojej strony a dzis odwiedza mnie i mojego faceta w naszym domu.
   Nie tłumacze tych zachowań staram sie tylko zrozumieć, a te kobiety jak juz w tekście wspomniałem dały całe siebie do bodowy związku który był fikcja ... brak słów ...
   Gdyby wszyscy byli otwarci i pełni szacunku tacy jak ty mieli rozsądku i odwagi by byc soba przynajmniej tyle co ja było by dobrze.
   Nie usprawiedliwiam bo to złe co robią , Ale zawsze jest " ale"
   Chociaz czy w takiej sytuacji nie lepiej było by życie samemu!

   Usuń
 2. Sam niedawno poruszyłem ten temat. Miałem okazję rozmawiać z kobietami, które podejrzewają mężów o bycie homo. Najczęściej rozpoznają ich w seksie. Temat rzeka, dlaczego nasi panowie tchórzą? Lepiej zostać starym kawalerem niż uganiać się za kobietami, które nas nie pociągają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znowu będzie, że się czepiam...
   Naprawdę wypytywałeś zamężne kobiety o tak intymne sprawy jak seks? Hmmm...

   Cytuję: "Najczęściej rozpoznają ich w seksie" Co to dokładnie znaczy? Szkoda że nie rozwinąłeś swojej myśli - z Twojego komentarza wynika, że rozmawiałeś z takimi kobietami, które nie są wierne swoim mężom i mają szerokie pole porównań spraw seksu z innymi mężczyznami. Wynika jeszcze jedno - że ci "słabsi" w seksie mężczyźni są homo w opinii tychże pań. Dziwna analogia.
   Szkoda że nie wzięto tutaj pod uwagę innego faktu - z wiekiem umiejętności i sprawności seksualne niestety słabną nie tylko u mężczyzn.
   Sprawa tchórzostwa to temat zawiły i nie zawsze dający się rozwiązać. W tej kwestii trudno będzie uzyskać kategoryczną odpowiedź.

   Usuń
  2. W przypadku kolegi Michała K. , on osobiście (bądź poprzez e-mail ) kontaktował się z tymi kobietami.
   Ja czytałem blog pewnej dziewczyny, i w sumie dużo kobiet mówiło o seksie. Taki wniosek wcale nie musi oznaczać, że kobiety zdradzały swoich mężów i stąd czerpią to porównania, wystarczy jak spotykały się wcześniej z kimś innym.
   Myślę, że nie o same umiejętności chodzi, a z pewnością o czułość zainteresowanie kobietą.
   Tak czy inaczej Ci Panowie faktycznie okazywali się gejami.
   Jak wspomniałem nie mi oceniać nikogo, aczkolwiek takie zachowanie jest podłe.
   Gdyż najczęściej jest to z premedytacja. Panowie odchodzą układają sobie życie na nowo a ta kobieta ? Owszem też może sobie życie ułożyć , co nie zmniejsza bólu oszustwa.

   Usuń
 3. Uważam, że krzywda świadomie wyrządzona drugiej osobie nie ma wytłumaczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz , ja zawsze staram się poznać też drugą stronę sytuacji, dlaczego, itd... aczkolwiek nie zmienia to faktu, że owe sytuacje są do potępienia!
   Ale jeśli nie będziemy głośno o tym mówić to tak będzie dalej.

   Usuń
 4. Po pierwsze przejdźmy do terminologii.
  Gej (dla mnie) to jest facet, który w 100% pożąda drugiego faceta. Na przeciwnym biegunie jest 100% heteryk pożądający tylko kobiety, który z innym facetem niczego nie zrobi, nawet mu nie stanie. Czyli jeżeli czytam, że facet zrobił z kobietą dziecko i uważa się za geja, to jakaś pomyłka. Jest biseksualny i tak powinno się ich nazywać. Nie jestem w stanie zrobić nic z kobietą, na jej widok mi nie stanie, więc dziecka tym bardziej flakiem nie zmajstruje.
  Skoro ustaliliśmy, że bycie gejem jest inne niż bycie biseksualistą, to blogi i tematy "mój mąż jest gejem", powinny być omijane szerokim łukiem, bo pisze to osoba nie mająca pojęcia, co jak nazwać.
  Ale skoro już przeczytałeś i z tego co napisałeś, jak dla mnie zajadłość pań wynika bardziej z tego, że zostały oszukane i dały się oszukać, a nie z części straconego życia. Wszak w jakimś tam okresie musiało być dobrze, skoro ze sobą chodzili, ba, nawet się kopulowali (bo on jest biseksualny, a nie gejem). Utraciła część życia, kiedy zaczęło się dziać źle, ale czy są idealne związki, w których nie traci się jakiejś części życia na kłótnie, wzajemne omijanie się, nie rozmawianie, umawianie się z innymi kochankami.
  "Blog tej dziewczyny... takimi facetami-krypto gejami." Jeżeli sami będziemy nazywać to poprawnie, czyli przed facetami biseksualnymi, a nie krypto gejami, to może kiedyś się od nas odpierdolą.
  Tu podobnie: "Wielu mężczyzn co jest oczywiste robią to by ukryć swoją homo osobowość." No qrwa nie. Nie ukrywają homo osobowości, tylko swoją biseksualność do cyca.
  Sami nie potrafimy stosować poprawnego nazewnictwa, a następnie się dziwimy, że nas zlewają błotem, albo że nie umieją odróżnić pedała od pedofila i łączą to w jedno. Stosujmy poprawne określenia przynajmniej u siebie, aby czytający cokolwiek z tego wynieśli.
  Następnie taka agresja i nienawiść jest kierowana na mnie, kiedy nie jestem w stanie zrobić żadnej larwy, a oni zrobili i jeszcze jestem z nimi łączony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "I TAK I NIE"
   otóż rozmawiałem z kilkoma facetami, którzy byli z kobietami, sytuacje są różne.
   Każdy z nich mówił, że jest GEJEM.
   W dzisiejszych czasach takie przypadki zdarzają się już rzadko, sytuacje kiedy facet odchodzi od kobiety o najczęściej średnio latkowie, takie były czasy, podkreślam problem jest duży w małych miejscowościach.
   Mój znajomy który jest gejem , obecnie ma męża a wcześniej miał żonę i ma z nią chyba trójkę dzieci, mówił mi, że zawsze czuł pociąg do mężczyzn do kobiet nigdy, ale takie były czasy.
   Oglądał filmy porno seksu unikał ale czasem było mu już niezręcznie odmawiać, wyobrażał sobie że ma seks z facetem w stosunku nie był czuły, raczej mechaniczny.
   Takich opowiadań słyszałem kilka.
   Nie wiem czy jasno można zaszufladkować ludzi.

   Usuń
  2. Nadal podtrzymuję, że jeżeli facet robi to zarówno z kobietą i mężczyzną to jest biseksem, tyle tylko że dla takich ludzi nie określono potocznego sformułowania to podłączają się pod jedno lub drugie co z boków jest dostępne, ale też wybierają te pozytywnym czy bez negatywnego oddźwięku. Np. nie nazywają się pedałami, tylko gejami.

   Usuń
 5. Adi tez mam takie zdanie jak ty gej to facet który nie może współżyć z kobietą jeżeli robi to z facetem i kobietą to bisex. Ja jestem bisex. A co takich zachowań jak opisuje Oskar hhhmmm nie wiem czy krzywdzimy kobiety trzeba również zapytać o zdanie druga osobę(faceta). Może powiem coś o sobie. Moje pierwsze doznania seksualne były z mężczyznami tj mając 16 lat zostałem uwiedzony nie powiem podobało mi się to. No ale tez pociągały mnie kobiety. no i poznałem tę jedyną na początku było wspaniale, seks super urodziły się dzieci no i koniec. Ta ukochana stała się oziebła ciagle chora no i zero seksu a przy tym chorobliwie zazdrosna nawet nie mogłem porozmawic z inna bo już były awantury. nauczony doświadczeniami młodości ze seks z facetem jest łatwy no i utrzymujemy to w tajemnicy zacząłem spotykac się z facetami, zona przestała robić wymówki bo uważa ze pójscie z kolegą na piwo to normalka no i dalej oszukuję zonę ona o niczym nie wie i nasze zycie toczy się spokojnie tzn ona jest zadowolana że jej nie molestuję o seks a ja się dobrze czasem zabawię. zycie w domu jest spokojne. tak reasumując kobiety niekiedy wpierw daja przyzwolenie a potem jak cos się wyda to robia z tego wielka tragedię więc nie raz niech się zastanowią nad swoim postępowaniem i winy rozkładu małżeństwa niech się nie dopatrują w zdradzie.

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za uwagę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...