Translate

Poznajmy się :)

sobota, 12 kwietnia 2014

"Anna Grodzka TO NIE KOBIETA"

Problem Polaków to walka z Homoseksualizmem a nie bezrobociem


Geje i lesbijki to wypaczenia
Zdjęcie: Opracowanie własne, zakaz kopiowania.


Nie wiem od czego mam zacząć...
       Gdy usłyszałem wypowiedź pana Tomasza Adamka odnoście pani Anny Grodzkiej. Pomyślałem sobie co za cham! Zapewne   podobnie zareagowała większość ludzi.
      Jednak  po chwili zastanowienia, dalej uważam, że zachował się chamsko ale z drugiej strony jego słowa dały mi trochę otuchy.
Dlaczego? Już tłumaczę.    
    Młody człowiek który próbuje zaistnieć w polityce powinien mówić o sprawach  ważnych  i istotnych dla kraju by społeczeństwo pomyślało sobie -tak! , to na niego chce głosować.
      Tym czasem pan Adamek próbuje udowodnić nam, czy tez uświadomić nas w swoim przekonaniu  że pani Anna Grodzka jest mężczyzną a nie kobietą.
     Po tych słowach wnioskuję , że skoro mówi o takich rzeczach  wydawać by się mogło błahych to znaczy że w POLSCE nie ma poważniejszych tematów, nie ma ważniejszych problemów do omówienia.
       Być może ten kryzys , bezrobocie, kulejąca służba zdrowia, emigracje i tak można było by wymieniać w nieskończoność ,  to tylko nasz wymysł!
     Głęboko wierzę ,że gdyby te problemy faktycznie istniały to by zapewne o tym  mówił. Jako nowy w partii SOLIDARNEJ POLSKI, kandydujący z pierwszego miejsca listy  , on i jego partia będą skutecznie walczyć o lepsze życie do polaków, obniżą podatki, ułatwią dostęp do służby zdrowia..  -nie!-bo   nie ma takiej potrzeby!.
      Ogromnym problemem polaków w oczach pan Adamek jest walka z osobami Homoseksualnymi. To jest priorytet dzisiejszych czasów !!!
     Co tam że niektóre rodziny nie mają co jeść , co z tego że na wizytę u lekarzy czeka się miesiącami?!, co z tego, ze bezrobocie sięga 15% ?!czy to jest tak naprawdę istotne?- okazuje się, że są ważniejsze tematy  rozmów !
      A tak poważnie, jeśli pan Adamek przedstawia się jako chrześcijanin, który chce promować  również te wartości, to czyżby zapomniał o tym, że obrażanie innych, nienawiść do istot stworzonych przez Boga może być grzechem ?.
      Jeśli w jego oczach pani Grodzka zeszła na złą drogę zmieniając płeć z męską na żeńską , bo tak czuła co można by powiedzieć o Jezusie , który uzdrawiał ślepych , trędowatych?.
      Idąc tokiem myślenia pana posła można wnioskować , że przecież tego chciał BÓG, takich ich stworzył, po co więc Jezus jego syn robił mu na przekór ?Nie istotne  że Ci ludzie czuli się źle będąc nie widomymi, tak jak pani Grodzka czuła się źle będąc mężczyzną,po co zmieniać wolę Bożą ?

     Jeśli wtrącamy w to wiarę to moim zdaniem, jako osoby wierzącej Bóg chce dla nas dobra.Chce byśmy żyli  w  szczęściu i miłości.Nie sądzę by Bóg chciał abym będąc gejem ożenił się i do końca życia był nieszczęśliwy z kobietą której nie pokocham, przez co owa żona też będzie nieszczęśliwa, bo nie zaznała by przy moim boku  tego szczęścia i miłości, co by się stało z dziećmi które wychowywały by się w takiej rodzinie- były by szczęśliwe ?... nie sądzę...  Czy nie łatwiej być z kimś kogo pokochamy szczerą miłością ? Miłość nie dzieli się na dobra i złą. Miłość pochodzi od Boga, a takowa może być tylko czymś dobrym.

      Sumując moją wypowiedź porównał bym pana Adamka do niektórych naszych celebrytów , są -ale  tak naprawdę nie wiadomo po co?.Żeby zabłysnąć pojawią się od czasu do czasu w mediach powiedzą coś głupiego a tabloidy to przekażą dalej tak jak pan poseł.Chciał zaistnieć palną co mu ślina  na język przyniosła i cel osiągnięty. Szkoda tylko, że idąc do dyplomacji nie zachował się dyplomatycznie.

2 komentarze:

  1. no cóż, to tylko się cieszyć, że największym problemem kraju jesteśmy My i nasze życie prywatne :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie , więc szkoda mi pani Anny ale z drugiej strony są to dobre wieści !

      Usuń

Dzięki za uwagę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...