Translate

Poznajmy się :)

piątek, 13 czerwca 2014

Polityk z muszką

Polityk z muszką a jego poglądy można uznać za jałowe?

Polityk z muszką a jego poglądy można uznać za jałowe?
Zdjęcie: Opracowanie własne, zakaz kopiowania.
                             


     Nie wiem od czego zacząć. Starałem się dobrze przygotować do napisania tej notatki. Trochę czytałem artykułów prasowych, troszkę oglądałem programów publicystycznych, w między czasie pijąc cappucino i zajadając się ciastem z płatkami migdałowymi. Jestem teraz gotowy do pisania ...
     Już jakiś czas temu, kiedy pan Tomasz Adamek startował do europarlamentu z list Solidarnej Polski, miałem zrobić ten krok, ale pomyślałem  sobie "ehh ... niech sobie mówią co chcą" aczkolwiek  teraz kiedy Pan Korwin Mikke, związku z walką o "stołek" został zaproszony  do wszelkiego rodzaju programów politycznych by mógł głosić swoje poglądy, coś mnie tknęło,  tylko teraz człowiek o takich poglądach może i czy jest traktowany poważnie?
Cytuję ...
"Homoś to jest rzecz normalna. Byli przez cztery tysiące lat, są sobie – nikomu nie przeszkadzali. Natomiast geje, tfu, to jest banda chamów importowanych z zagranicy. Część z nich; w ogóle nie są homosiami. Oni tylko za pieniądze, że tak powiem, udają homosiów. To są importowani z zagranicy ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy udają często; często w ogóle nie są homosiami; dostają pieniądze, na to żeby rozbijać społeczeństwo i imputować dziwaczne wartości."


     Czy tylko jak większość np. celebrytów zapraszany jest   tylko po to by zrobić zamieszanie,  by można było się z kogo pośmiać?
    Gdy słucham wypowiedzi pana Korwina Mikke to naprawdę  mnie śmieszy, oczywiście sformułowanie którego użył "nie używam słowa na G, bo mi się z gównem kojarzy ..." (miał na myśli  słowo Gay) jest mało śmieszne a bardziej  obraźliwe. To nachodzi mnie myśl czy ten osobnik z mucha pod szyją nie został czasami w  dzieciństwie skrzywdzony? ..., czy zwyczajnie można takie poglądy nabyć w sposób naturalny,  z wiekiem?
Nie rozumiem jak osoba inteligentna, bystra zarazem może być taka "ciemna", ograniczona ...

   Dziś znalazłem w Internecie debatę pomiędzy Biedroniem a Mikke w programie 24 GODZINY W SOBOTĘ, nie obejrzałem całej debaty gdyż już nie miałem sił.
Zaciekawiła mnie dyskusja na temat PARADY RÓWNOŚCI, pan Mikke  oczywiście w prosty sposób (by nie nazwać prostacki) próbował sformułować czy porównać PARADĘ RÓWNOŚCI  do PARADY SEKSUALNOŚCI, a przecież to dwie inne sytuacje.
Wszyscy łączą i mówią o nas tylko w kontekście seksu a nie miłości!
   Chociaż z jednej strony w jakimś stopniu "my sami" jesteśmy sobie temu winni, że tak to postrzegają.
Wspominałem już o tym w moim jednym z wcześniejszych postów,  że walczymy o nasze prawa równe każdemu, a jak ktoś się zainteresuje postulatami PARADY to wie, że nie tylko o społeczeństwie homo jest tu mowa, tylko nie potrzebnie walczymy ubrani w pióropusze i błyszczące stringi. To psuje wizerunek.

    Wracając do tematu pogardy i braku szacunku dla społeczności homo. Dlaczego nie chcą  dać nam prawa do związków partnerskich. Nie rozumiem co im stoi na przeszkodzie? Dlaczego, aż tak bardzo są na "nie"? Kolejny przypadek to pani Krystyna Pawłowicz, która twierdzi, że osoby homoseksualne nie mogą mieć statusu rodziny, równych  bo są jałowe. OK, ale ona tzn. pani poseł jest również nieprzydatna dla Polski, jak i geje w jej mniemaniu. Nie posiada rodziny, dzieci, męża, nie spełniła roli człowieka jako reproduktora.

   Dlaczego więc, tak bardzo dyskryminowane - wciąż - osoby homo, wciąż nie mający równych praw jak osoby hetero, mają równy obowiązek w płaceniu podatków!
Proponuje tym wszystkim posłom co tak "szczekają" z nagonką na osoby Homo, aby nie przyjmowały pieniędzy od państwa!
 Dlaczego tak bardzo z wielkim obrzydzeniem i wrogością mówią o związkach partnerskich a dlaczego z tym samy obrzydzeniem nie przyjmują swoich diet z naszych podatków?
   A oliwy do ognia dolał biskup Józef Zawitkowski, który chce Conchite Wurs wyspowiadać, jak podaje GAZETA WYBORCZA.
   Ludzi, którzy mówią w imieniu Boga, Boga w sercu nie mają ...

Miłego dnia życzę wszystkim i nie zapominajmy: Kochajmy się i Szanujmy :).

5 komentarzy:

 1. Poruszyłeś temat, który właśnie ciśnie się bardzo na język. Ale przyznam szczerze, że nie chcę go poruszać, by nie robić temu człowiekowi reklamy. Wolę zająć się czymś innym. On nie jest godzien miejsca na moim blogu, że tak to powiem.
  Choć może jak nie wytrzymam tych bredni to coś napiszę.

  Tą jałowość to ja widzę tylko w ich wykonaniu. Brak kultury, bezmyślność, prostactwo, głupota to główne cechy wspomnianych tu bohaterów.

  Co do parady, to faktycznie te pióropusze i wszelkiego rodzaju niedziwaczenia przyozdabiające osoby homoseksualne wpływają negatywnie na nas obraz w społeczeństwie:(

  Tobie również miłego dnia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Korwin, Pawłowicz, Adamek to niestety tylko wierzchołek wielkiej lodowej góry...

  Świetny tekst!

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za uwagę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...